ZESPÓŁ SZKÓŁ W GRÓDKU, ul. Chodkiewiczów 18, 16-040 Gródek, woj. podlaskie
Szkoła Podstawowa im. Partyzantów Braci M. i A. Chrzanowskich
ul. Chodkiewiczów 18, 16-040 Gródek, woj. podlaskie

odwiedzin: 149035 / dziś: 56 / teraz: 4


Aktualności13 lutego 2018, wtorek

Bal Charytatywny 2018

10 lutego 2018r. dziewiętnasty już raz, w Zajeździe przy Granicy w Waliłach Stacji odbył się bal charytatywny na rzecz Szkoły Podstawowej w Gródku. Organizatorem balu była Rada Rodziców we współpracy z Dyrekcją Szkoły.
Dochody z balu przeznaczane są zawsze na potrzeby naszych uczniów i istotnie wpływają na poziom ich zadowolenia. Zakupywane są pomoce dydaktyczne i nagrody – w tym nagroda w wysokości 500 złotych dla najlepszego absolwenta szkoły. Organizowane są imprezy dla dzieci (Święto Szkoły, ślubowanie, choinka, Dzień Dziecka, konkursy, quizy, ogniska, dyskoteki i wiele, wiele innych). Rada Rodziców dopłaca do wyjazdów uczniów na obozy, zawody sportowe i wycieczki. To wszystko jest możliwe dzięki ogromnemu zaangażowaniu Rady Rodziców w organizację balu, pozyskanie sponsorów, zapewnienie gościom atrakcji i koordynację imprezy.
No i goście! Byliście wspaniali! Dziękujemy Państwu za tak liczne przybycie. Bez gości - chęci i trud ludzi włączonych do przedsięwzięcia nie miałyby sensu. Goście chętnie uczestniczyli w licytacjach, zabawach fantowych i konkursach. Grał zespół M. Chorużego i Prymaki, którzy wystąpili jako gwiazda wieczoru. Zabawa była doskonała, jedzenie jak zawsze wyśmienite i w dużych ilościach. 
Do zobaczenia w przyszłym roku. Zapraszamy w lutym! - będzie jeszcze fajniej.


Erasmus+
MEN
e-dziennik
Mleko z KlasąMulti Sport
Mam 6 lat
Owoce w szkolePajacyk
Dziecko w sieci
Sieciaki~ copyright © 2004-2018 Szkoła Podstawowa w Gródku ~ all rights reserved ~