𝘿𝙧𝙪𝙯̇𝙮𝙣𝙖 𝙀𝙣𝙚𝙧𝙜𝙞𝙞 – 𝙀𝙏𝘼𝙋 𝙄
Z wielką radością informujemy, że nasza szkoła dołączyła do programu Drużyna Energii – miejsca, w którym sport, współpraca i kreatywność dzieci idą w parze!
Z pełnym zaangażowaniem wykonaliśmy pierwsze zadanie i walczymy o awans do kolejnych etapów programu.
Trzymajcie za nas kciuki, bo walczymy o profesjonalne stroje sportowe dla naszych uczniów.
𝘿𝙧𝙪𝙯̇𝙮𝙣𝙖 𝙀𝙣𝙚𝙧𝙜𝙞𝙞 𝙩𝙤 𝙤𝙜𝙤́𝙡𝙣𝙤𝙥𝙤𝙡𝙨𝙠𝙞 𝙥𝙧𝙤𝙜𝙧𝙖𝙢 𝙨𝙠𝙞𝙚𝙧𝙤𝙬𝙖𝙣𝙮 𝙙𝙤 𝙪𝙘𝙯𝙣𝙞𝙤́𝙬 𝙠𝙡𝙖𝙨 𝟰-𝟴 𝙨𝙯𝙠𝙤́ł 𝙥𝙤𝙙𝙨𝙩𝙖𝙬𝙤𝙬𝙮𝙘𝙝 – 𝙤𝙙𝙗𝙮𝙬𝙖𝙟𝙖̨𝙘𝙮 𝙨𝙞𝙚̨ 𝙥𝙤𝙙 𝙝𝙤𝙣𝙤𝙧𝙤𝙬𝙮𝙢 𝙥𝙖𝙩𝙧𝙤𝙣𝙖𝙩𝙚𝙢 𝙈𝙞𝙣𝙞𝙨𝙩𝙧𝙖 𝙀𝙙𝙪𝙠𝙖𝙘𝙟𝙞 𝙤𝙧𝙖𝙯 𝙈𝙞𝙣𝙞𝙨𝙩𝙧𝙖 𝙎𝙥𝙤𝙧𝙩𝙪 𝙞 𝙏𝙪𝙧𝙮𝙨𝙩𝙮𝙠𝙞.


