🎤 „Śpiewająco o oszczędzaniu!”- podsumowanie konkursu SKO

W II półroczu roku szkolnego 2025/2026 w naszej szkole odbył się wyjątkowy konkurs SKO pod hasłem „Piosenka o oszczędzaniu z SKO” 🎤💰, przygotowany przez opiekunów Szkolnej Kasy Oszczędności.

W wydarzeniu wzięły udział cztery uczennice z klasy III b 👧👧👧👧 oraz jedna uczennica z klasy IV a 👧.

Uczestniczki stworzyły dwa oryginalne i pełne kreatywności teksty piosenek 🎵, które w ciekawy sposób promowały ideę oszczędzania w SKO. Pomysłowość, zaangażowanie i radość tworzenia były widoczne w każdym wersie przygotowanych utworów 🌟

️😊.

Wszystkie autorki piosenek zostały uhonorowane nagrodami 🎁🥳 ufundowanymi przez PKO Bank Polski 🏦 oraz Nadleśnictwo Waliły 🌲🦌.

Gratulujemy talentu 👏🌟 i serdecznie dziękujemy za piękne promowanie idei oszczędzania w naszej szkole 💙📚💰.

Ewa Sac, Izabela Chowańska, Justyna Hutnik