3 miejsce SP Gródek w finale powiatu białostockiego.

4 października w Dobrzyniewie Dużym odbył się finał powiatu białostockiego ,,Igrzysk dzieci” w piłce nożnej chłopców. Rozgrywki zostały zorganizowane przez Podlaski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w ramach współzawodnictwa szkolnego dzieci. Mecze odbywały na dwóch specjalnie przygotowanych boiskach na stadionie w Dobrzyniewie Dużym. Do rozgrywek zgłosiło się, aż 11 drużyn ze szkól podstawowych. Nasi piłkarze wygrali grupę , a mierzyli się w niej z gospodarzem SP Dobrzyniewo Duże, oraz SP Tykocin. Następnie w ścisłym finale minimalnie przegraliśmy z SP Choroszcz i SP Kleosin i zajęliśmy ostatecznie 3 miejsce w powiecie białostockim. Gratulujemy!!! i niezmiernie cieszymy się z postępów jakie poczynili względem poprzedniego roku Nasi sportowcy.

Skład zespołu SP Gródek:

Dawid Langer, Filip Dunal, Szymon Czapnik, Szymon Karpiuk, Szymon Bućko, Tomasz Bancarewicz, Marcel Kondrusik, Szymon Ławniczuk, Michał Łąwniczuk, Kuba Popławski.

Marcin Józwowicz