Podsumowanie konkursu plastycznego
Organizowanego w ramach obchodów
Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych
9 listopada 2021 r. komisja konkursowa oceniła zebrane przez bibliotekę prace plastyczne – „Ilustracja ulubionej baśni lub legendy”. W konkursie udział wzięło 29 uczniów. Komisja konkursowa w składzie, panie: Barbara Mukosiej, Krystyna Giegiel, Anna Kondratowicz, nagrodziła niżej wymienionych uczniów:
