Przeczytaj więcej „Płomień pamięci w Gródku” – uczniowie klas 5a wspominają lokalnych bohaterów
„Płomień pamięci w Gródku” – uczniowie klas 5a wspominają lokalnych bohaterów
– Projekty i programy
Przeczytaj więcej „Płomień pamięci w Gródku” – uczniowie klas 5a wspominają lokalnych bohaterów
Przeczytaj więcej III miejsce w wojewódzkich eliminacjach konkursu „Odblaskowa Szkoła”
🎓🏙️W piątek 19.12.25 roku uczniowie szkoły podstawowej w Gródku mieli okazję doświadczyć tego, co na co dzień dostępne jest głównie mieszkańcom dużych miast. W ramach programu „Wyjście z klasą” nasza młodzież wyjechała do Warszawy, gdzie uczestniczyła w spektaklu „Kongo”, w zajęciach w Centrum Nauki Kopernik i …
Przeczytaj więcej „Wyjście z klasą” – wielki świat kultury i nauki
🇵🇱🚍Program "Wyjście z klasą" to ciekawa inicjatywa Ministerstwa Edukacji Narodowej mająca na celu uatrakcyjnienie edukacji i rozwój kompetencji społecznych i kulturalnych u dzieci i młodzieży. Działanie polega na dofinansowaniu jednodniowych wyjazdów szkolnych do instytucji kultury i nauki, takich jak muzea, teatry czy galerie, umożliwiające uczniom udział w spektaklach, …Przeczytaj więcej Program ministerialny dla szkół powiatowych “Wyjście z klasą”
Przeczytaj więcej Gala SKO i jubileusz 90-lecia programu – nasza szkoła wśród wyróżnionych!