Dzień Kolorowej Skarpetki – Światowy Dzień Zespołu Downa
🧦🍀🧦🌺🧦🌸🧦🌼🧦🌹🧦🌞🧦🌷🧦🍀🌺
Dnia 21.03.2022 roku zrealizowano działania w ramach projektu profilaktycznego „Bądźmy odpowiedzialni i asertywni – Dzień kolorowej skarpetki”. Tego dnia młodzi wolontariusze informowali o idei Światowego Dnia Zespołu Downa, czytali bajki profilaktyczne, zachęcali młodszych kolegów i koleżanki do wykonania projektów „kolorowych skarpetek”, przypominali zasady zdrowego stylu życia, zachęcali do aktywności w ramach Szkolnego Koła Młodszego Wolontariatu. Za wspólną pracę uczniowie klas I – IV zostali nagrodzeni zdrowymi przekąskami będącymi alternatywą dla tych mniej zdrowych, ale niestety bardziej popularnych. Dlatego warto zmieniać nawyki żywieniowe młodzieży.
🍉🍏🍓🍋🍌🍒🥕🍉🍏🍓🍋🍒🥕🍉🍏🍓🍋
Zdrowe przekąski zostały zakupione ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Gródku.
Serdecznie dziękujemy p. Lilii Waraksa.
🍀🧦🌺🧦🌸🧦🌼🧦🌹🧦🌞🧦🌷🧦🍀🧦🌺
Dziękujemy uczniom klas I-IV oraz naszym wolontariuszom ze Szkolnego Koła Młodszego Wolontariatu za zaangażowanie w akcję
Lekcja tolerancji zaliczona na 6+
Koordynatorzy: Alina Gościk, Monika Jaroszuk, Małgorzata Wirkowska, Emilia Artemiuk