Warsztaty GRAFFITI
?⬛️?????????⬛️?????⬛️?
8 września chętni uczniowie klas V-VI uczestniczyli w bezpłatnych warsztatach graffiti, które poprowadził p. Damian Dworakowski – organizator i animator kultury, prezes Stowarzyszenia Kreatywne Podlasie. W trakcie zajęć uczniowie mieli niesamowitą okazję ku temu, aby kształtować swoją wyobraźnię i kreatywność. Udział w warsztatach uwrażliwił młodzież na potrzebę dbania o najbliższe środowisko i otaczającą nas przestrzeń publiczną, zintegrował grupę i zwiększył umiejętności pracy w zespole. Uczniowie zdobyli wiedzę na temat legalnego malowania graffiti,
Gwarancją zajęć była świetna zabawa, dostarczająca przeżyć na długie lata. Była to również fajna pamiątka niezależnie od stopnia zaawansowania czy umiejętności plastycznych uczestników. Jak powiedział jeden z uczniów „Bardzo mi się podobało. Całe życie marzyłem, aby legalnie namalować graffiti. Dziękuję”.
???????⚫️???????????
Warsztaty zorganizowano w ramach projektu Gminne Centrum Kultury w Gródku “INICJATYWY LOKALNE W GMINIE GRÓDEK”, realizowanego dzięki dofinansowaniu Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2022.
Autorzy inicjatywy: Alina Gościk, Małgorzata Wirkowska, Monika Jaroszuk.