Światowy Dzień Tenisa Stołowego
🏓🏓🏓🏓🏓🏓🏓🏓🏓🏓🏓🏓🏓🏓🏓🏓🏓
Tenis stołowy jest jednym z najpopularniejszych sportów na świecie. Rozwija inteligencję, refleks i zdolność przewidywania, poprawia koordynację ruchową, buduje wytrzymałość.
🏓🏓🏓🏓🏓🏓🏓🏓🏓🏓🏓🏓🏓🏓🏓🏓🏓
6 kwietnia obchodziliśmy Światowy Dzień Tenisa Stołowego. Tego dnia w naszej szkole został rozegrany Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego. Miejscem rozgrywek była sala gimnastyczna.
Uczestnicy turnieju rywalizowali w dwóch kategoriach: klasy IV-V (16 zawodników) i VI-VII (27 zawodników). Mieli do dyspozycji 3 stoły. W każdej z kategorii do końca toczyły się zacięte rozgrywki o zwycięstwo w turnieju. Emocje udzielały się nawet doświadczonym graczom. Turniej przebiegał w zdrowej i sportowej atmosferze.
Wyniki w kategorii klas IV-VI
🥇 I miejsce Grzegorz Świątkiewicz
🥈 II miejsce Michał Konończuk
🥉 III miejsce Szymon Czapnik
🏅 IV miejsce Michał Kułakowski
Wyniki w kategorii klas VI-VII
🥇 I miejsce Kacper Borawski
🥈 II miejsce Sandra Puchalska
🥉 III miejsce Krzysztof Gorodowienko
🏅 IV miejsce Paweł Rzepecki
🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Dyrektor Szkoły Pani Anna Grycuk pogratulowała najlepszym zawodnikom, wręczyła nagrody i życzyła dalszych sukcesów sportowych.
🏓🏓🏓🏓🏓🏓🏓🏓🏓🏓🏓🏓🏓🏓🏓🏓🏓
Dziękujemy wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w turnieju. Tym samym zapraszamy do brania udziału w kolejnych imprezach organizowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego.
Alina Gościk, Marcin Józwowicz, Małgorzata Wirkowska