?Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora SP w Gródku?
 
?28 lutego w hali sportowej naszej szkoły odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Gródku. W sportowe szranki stanęli zawodnicy w 2 kategoriach wiekowych.
?Zawody zostały rozegrane systemem „Pucharowym”. W turnieju wzięło udział 46 zawodników. Dla zdobywców pierwszych czterech miejsc organizatorzy ufundowali atrakcyjne nagrody, a dla zdobywców pierwszych trzech miejsc pamiątkowe puchary, które wręczyła Dyrektor pani Anna Grycuk.
?Zawody rozgrywane były zgodnie z zasadami i regulaminem Polskiego Związku Tenisa Stołowego, a nad ich prawidłowym przebiegiem czuwał sędzia z Francji pan Jean – Camille Giron.
?Rywalizacja przebiegała nadzwyczaj emocjonująco, a każdy pojedynek był zacięty i każdy z uczestników walczył do ostatniej „piłeczki”. Po zaciętej rywalizacji wyłoniono ostatecznych zwycięzców.
 
? W kategorii klas IV -VI
I miejsce Grzegorz Świątkiewicz (6b)
II miejsce Tomasz Bancarewicz (5b)
III miejsce Szymon Czapnik (6b)
IV miejsce Michał Kułakowski (6a)
 
? W kategorii klas VII – VIII
I miejsce Kacper Borawski (8c)
II miejsce Sandra Puchalska (8a)
III miejsce Paweł Łapiński (7a)
IV miejsce Krzysztof Gorodowienko (8a)
 
?Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom turnieju oraz życzymy dalszych sukcesów sportowych. Wszystkich chętnych zapraszamy na kolejne przygody i rywalizację sportową w 2023r.
?Ze sportowym pozdrowieniem – organizatorzy turnieju:
Alina Gościk, Małgorzata Wirkowska, Marcin Józwowicz.