Zbiórka Pluszaków” – „Dorzuć Misie”

W Szkole Podstawowej w Gródku do piątku (29.09. 2023r.) zbieraliśmy pluszaki na rzecz Fundacji Naszpikowani. Akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród uczniów jak i rodziców, a także osób spoza szkoły. W dniu 1.10.2023r. odbył się mecz Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa. Po pierwszej połowie, podczas przerwy, na murawę zostały wyrzucone maskotki, zebrane wcześniej i dostarczone do Fundacji Naszpikowani, jak też przyniesione przez kibiców Jagiellonii bezpośrednio na mecz. Jak się później okazało było ich ponad 100.000. Każdy pluszak – to konkretna kwota. Dzięki akcji “Dorzuć Misie” za każdą maskotkę, która wylądowała na murawie stadionu Fundacja Sport Twoją Szansą przekaże 5 zł. dla potrzebujących dzieci.

Serdecznie dziękujemy Wszystkim za wsparcie – za każdego misia, reniferka, liska…Wspaniale było usłyszeć od dziecka, że: “wczoraj cały wieczór bawiłam się moim jeżykiem, bo dzisiaj go oddaję tym, którzy są chorzy i go bardziej potrzebują”.

Bardzo dziękujemy kierownictwu sklepu „Top Market” pani Sylwii i pani Izabeli za wypożyczenie pojemnika.

Serdecznie dziękujemy pani Marlenie i panu Emilowi za pomoc w przewiezieniu około 1000 pluszaków zebranych w naszej szkole do siedziby fundacji w Białymstoku.

Akcja „Zbiórka Pluszaków” po raz kolejny pokazała, że razem możemy więcej. Czujemy ogromną radość, że nasza społeczność tak wspaniale dzieli się z innymi.

Koordynatorzy akcji: Alina Gościk, Małgorzata Kondrusik, Małgorzata Wirkowska, Monika Jaroszuk