Dyżury nauczycieli – stołówka szkolna

godzina poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
12.30 – 12.45 Emilia Szatałowicz Alina Gościk Anna Siegieńczuk Elżbieta Greś Kamila Jakimiuk
13.30 – 13.40 Anna Gwizdak Anna Grześ Krystyna Klimkiewicz Monika Jaroszuk Iwona Lech

Dyżury nauczycieli – Plac Zabaw

Godz. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.8.45-8.55 Barbara Mukosiej Ewa Klimowicz Małgorzata Kondrusik Ewa Zielińska Maria Abramowicz
2.9.40-9.50 Barbara Mukosiej Ewa Klimowicz Małgorzata Kondrusik Ewa Zielińska Maria Abramowicz
3.10.35-10.45 Bożena Gąsowska Elżbieta Greś Bożena Gąsowska Anna Siegieńczuk Alicja Lisowska
4.11.30-11.45 Halina Ignatowicz Leszek Jasiński Monika Jaroszuk Halina Ignatowicz Anna Gwizdak
5.12.30-12.45 Ilona Łukoszyk Aleksander Karpiuk Kamila Jakimiuk Halina Ignatowicz Monika Jaroszuk

 

Dyżury nauczycieli – I piętro

Godz. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
R 7.50-8.00 Halina Mojsiejewicz – Gołub Halina Ignatowicz Halina Mojsiejewicz – Gołub Emilia Szatałowicz Halina Ignatowicz
1.8.45-8.55 Halina Mojsiejewicz-Gołub Iwona Lech Halina Mojsiejewicz – Gołub Elżbieta Greś Halina Ignatowicz
2.9.40-9.50 Halina ignatowicz Iwona Lech Iwona Lech Elżbieta Greś Halina Ignatowicz
3.10.35-10.45 Halina Ignatowicz Iwona Lech Cezary Kunda Elżbieta Greś Halina Ignatowicz
4.11.30-11.45 Iwona Lech Elżbieta Bielawska Iwona Lech Elżbieta Greś Anna Siegieńczuk
5.12.30-12.45 Anna Grześ Anna Grześ Cezary Kunda Anna Siegieńczuk Emilia Szatałowicz
6.13.30-13.40 Anna Siegieńczuk Elżbieta Gres Andrzej Półtorak Halina Ignatowicz Emilia Szatałowicz
7.14.25-14.30 Anna Siegieńczuk Anna Grześ Cezary Kunda Anna Siegieńczuk Emilia Szatałowicz

 

Dyżury nauczycieli – II piętro

Godz. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
R 7.50-8.00 Irena Naliwajko Leszek Jasiński Halina Ignatowicz Aleksander Karpiuk Irena Naliwajko
1.8.45-8.55 Irena Naliwajko Leszek Jasiński Anna Gwizdak Irena Matysiuk Anna Siegieńczuk
2.9.40-9.50 Elżbieta Bielawska Barbara Konończuk Jolanta Soroczyńska Irena Matysiuk Aleksander Karpiuk
3.10.35-10.45 Leszek Jasiński Barbara Konończuk Jolanta Soroczyńska Elżbieta Bielawska Irena Matysiuk
4.11.30-11.45 Anna Gwizdak Barbara Konończuk Aleksander Karpiuk Aleksandra Karpiuk Leszek Jasiński
5.12.30-12.45 Krystyna Klimkiewicz Jolanta Soroczyńska Andrzej Półtorak Anna Gwizdak Barbara Konończuk
6.13.30-13.40 Krystyna Klimkiewicz Krystyna Klimkiewicz Cezary Kunda Irena Naliwajko Leszek Jasiński
7.14.25-14.30 Anna Gwizdak Jolanta Soroczyńska Anna Gwizdak Elżbieta Bielawska Cezary Kunda

Plan dyżurów-blok sportowy

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.45-8.55

Marcin Józwowicz

9.40-9.50

Marcin Józwowicz

10.35-10.45

Marcin Józwowicz

11.30-11.45

Marcin Józwowicz

12.30-12.45

Marcin Józwowicz

 

8.45-8.55

Alina Gościk

9.40-9.50

Alina Gościk

10.35-10.45

Alina Gościk

11.30-11.45

Alina Gościk

12.30-12.45

Eugeniusz Sawcki

13.30-13.40

Eugeniusz Sawicki

14.25-14.30

Eugeniusz Sawicki

15.15-15.20

Eugeniuisz

Sawicki

7.45-8.00

Małgorzata

Wirkowska

8.45-9.55

Małgorzata

Wirkowska

10.35-10.45

Alina Gościk

11.30-11.45

Alina Gościk

12.30-12.45

Marcin Józwowicz

13.30-13.40

Eugeniusz Sawicki

14.25-14.30

Eugeniusz Sawcki

15.15-15.20

Eugeniusz Sawicki

 

8.45-8.55

Alina Gościk

09.40-9.50

Eugeniusz Sawicki

10.35-10.45

Eugeniusz Sawicki

11.30-11.45

Eugeniusz Sawicki

12.30-12.45

Marcin Józwowicz

13.30-13.40

Marcin Józwowicz

14.25-14.30

Marcin Józwowicz

15.15-15.20

Marcin Józwowicz

7.45-8.00

Eugeniusz Sawicki

8.45-8.55

Marcin Józwowicz

9.40-9.50

Małgorzata

Wirkowska

10.35-10.45

Małgorzata Wirkowska

 

 Dyżury nauczycieli – stara szkoła

Godz. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
R. 7.50-8.00 Elżbieta Januszkiewicz Teresa Żugaj Monika Jaroszuk Elżbieta Januszkiewicz Joanna Ostapczuk
1.8.45-8.55 Elżbieta Januszkiewicz Teresa Żugaj Monika Jaroszuk Elżbieta Januszkiewicz Kamila Jakimiuk
2.9.40-9.50 Elżbieta Januszkiewicz Teresa Żugaj Monika Jaroszuk Elżbieta Januszkiewicz Kamila Jakimiuk
3.10.35-10.45 Elżbieta Januszkiewicz Teresa Żugaj Kamila Jakimiuk Elżbieta Januszkiewicz Kamila Jakimiuk
4.11.30-11.45 Anna Petrovska Ks. Stanisław Kochanowski Kamila Jakimiuk Ilona łukoszyk Kamila Jakimiuk
5.12.30-12.45 Anna Petrovska Anna Petrovska Monika Jaroszuk Ilona łukoszyk Joanna Ostapczuk
6.13.30-13.40 Anna Petrovska Ewelina Ostapczuk

 

Monika Jaroszuk Ilona łukoszyk Joanna Ostapczuk

 

7.14.25-14.30 Ilona łukoszyk Małgorzata Wirkowska Małgorzata Wirkowska Ilona łukoszyk Joanna Ostapczuk