Reagując na potrzeby dzieci i młodzieży naszej szkoły postanowiliśmy uruchomić Szkolną Skrzynkę Zaufania. Pamiętaj, że najskuteczniej możemy Ci pomóc, gdy zgłosisz się do nas osobiście. Jeśli jednak z jakiegoś powodu sprawia Ci to trudność, możesz skorzystać z drogi mailowej:

• Każde zgłoszenie będzie traktowane z dyskrecją, szacunkiem i indywidualnie. Zapewniamy, że nikt Cię nie będzie oceniać.
  • Odpowiedź na swojego maila uzyskasz w ciągu tygodnia w dni szkolne.
  • Podpisz się, a skuteczniej będziemy mogli udzielić Ci pomocy.
  • Nie pisz wiadomości z fikcyjnego konta, bo uniemożliwi nam to skuteczną pomoc.
  • Przypominamy, że wszczynanie fałszywych alarmów oraz rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji jest karalne.
  • W sytuacji, gdy potrzebujesz natychmiastowej pomocy, możesz dzwonić pod numery:

116 111 telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, czynny od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 12.00 do 22.00

22 668 70 00 Poradnia telefoniczna Niebieskiej Linii dla wszystkich, w tym ze szczególnym uwzględnieniem czynna od poniedziałku do piątku od 12.00 do 18.00 oraz w soboty i niedziele od 10.00 do 16.00.

Dla Nas każda Wasza sprawa jest ważna, każdy problem istotny,

wystarczy po prostu napisać. Dyskrecja gwarantowana.

Pozdrawiamy serdecznie i czekamy na Wasze e-maile

Ewa Bielawska – szkolny pedagog i Ewelina Ostapczuk – psycholog szkolny