GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI – ROK SZKOLNY 2022/2023

 

Lp.

Nazwisko i imię

Dzień tygodnia

Godzina

  1.  

Abramowicz Maria

środa

8.45 – 9. 45

  1.  

Artemiuk Emilia

poniedziałek

10.00- 11.00

  1.  

Bielawska Elżbieta

poniedziałek

10.35 – 11.35

  1.  

Bielawska Ewa

piątek

9.45 – 10. 45

  1.  

Dzienisik Marta

Piątek

12.15 – 12.45

  1.  

Garkowska Danuta

piątek

8.00 – 9.00

  1.  

Gąsowska Bożena

czwartek

11.30- 12.30

  1.  

Giegiel Krystyna

czwartek

12.30 – 13.30

  1.  

Gościk Alina

piątek

11.30 – 12.30

  1.  

Greś Elżbieta

wtorek

9.40 – 10.40

  1.  

Grycuk Anna

wtorek

9.00 – 10.00

  1.  

Gwizdak Anna

poniedziałek

8.45 – 9.45

  1.  

Ignatowicz Halina

piątek

8.00 – 9.00

  1.  

Jakimiuk Anna

piątek

9.00 – 10.30

  1.  

Jakimiuk Kamila

poniedziałek

13.30 – 14.30

  1.  

ks. Jakimiuk Sławomir

poniedziałek

14.25 – 15.25

  1.  

Januszkiewicz Elżbieta

poniedziałek

8.45 – 9.45

  1.  

Jaroszuk Monika

piątek

15.15 – 16.15

  1.  

Jasiński Leszek

poniedziałek

10.35 – 11.35

  1.  

Józwowicz Marcin

piątek

8.45 – 9.45

  1.  

Kamieńska Grażyna

środa

11.30 – 12.30

  1.  

Ks. Kochanowski Stanisław

wtorek

8.30 – 9.30

  1.  

Klimkiewicz Krystyna

co drugi wtorek

13.40 – 14.40

  1.  

Klimowicz Ewa

poniedziałek

8.45 – 9.45

  1.  

Kokieć Katarzyna

środa

9.45 – 10.45

  1.  

Kondratowicz Anna

środa

9.30 – 10.30

  1.  

Kondrusik Małgorzata

wtorek

10.35 – 11.35

  1.  

Konończuk Barbara

poniedziałek

10.35 – 11.35

  1.  

Lech Iwona

środa

9.40 – 10.40

  1.  

Lisowska Alicja

czwartek

9.40 – 10.40

  1.  

Łukoszyk Ilona

środa

10.45 – 11.45

  1.  

Matysiuk Irena

czwartek

12.30 – 13.30

  1.  

Mojsiejewicz Gołub Halina

wtorek

6.30 – 7.30

  1.  

Mukosiej Barbara

poniedziałek

7.45 – 8.45

  1.  

Ostapczuk Ewelina

środa

14.30 – 15.30

  1.  

Ostapczuk Joanna

poniedziałek

9.00 – 10.00

  1.  

Półtorak Andrzej

środa

15.00 – 16.00

  1.  

Roman Ala

piątek

8.45 – 9.45

  1.  

Sawicki Eugeniusz

poniedziałek

15.15 – 16.15

  1.  

Soroczyńska Jolanta

co 2 tyg.czwartek

10.40 – 11.40

  1.  

Szatałowicz Emilia

poniedziałek

9.40 – 10.40

  1.  

Ks.Dariusz Sulima

wtorek

9.40 – 10.40

  1.  

Trochimczyk Anna

piątek

8.45 – 9.45

  1.  

Wirkowska Małgorzata

wtorek

9.40 – 10.40

  1.  

Załęska Weronika

środa

13.30 – 13.50

  1.  

Zielińska Ewa

wtorek

12.30 – 13.30