ABSOLWENCI SP w GRÓDKU – Joanna Bobko

‼️Z okazji zbliżającej się rocznicy “💯lat SP w Gródku” zapraszamy do oglądania serii filmików “ABSOLWENCI SP w Gródku”

‼️Jak potoczyła się ich kariera? Co robią ciekawego teraz? I jak wspominają naszą szkołę? Na te i inne pytania odpowiedzą w wywiadach z naszymi uczniami.

‼️Odcinek I – JOANNA BOBKO – rok ukończenia szkoły 1997

❓Absolwentka SP w Gródku Im. Partyzantów Braci M. i A. Chrzanowskich
❓Absolwentka AWFiS w Gdańsku. Instruktorka rekreacji ruchowej o specjalizacji kinezygerontoprofilaktyka (trening zdrowotny osób w podeszłym wieku).
❓Prezenterka fitness, trenerka personalna, doradczyni z zakresu żywienia, dietetyki i suplementacji. Od lat uczestniczy w konwencjach i warsztatach fitness, dążąc do doskonałości i jak najwyższych kwalifikacji.
❓Specjalizuje się w mocnych treningach (FBW, TBC, ABT, Body Shape), ale prowadzi również spokojniejsze zajęcia, jak stretching i Zdrowy kręgosłup.
❓Ćwiczące z nią osoby potrafi zmotywować do działania, osiągnięcia celu i realizacji zadań.

‼️Koordynatorzy projektu: Alina Gościk i Małgorzata Wirkowska