🌳 ,,EKO – LEKCJE W ŁAWCE I NA TRAWCE”🌳
🌳13 czerwca uczniowie klasy 2b i wolontariusze Szkolnego Koła Młodszego Wolontariatu na zaproszenie Pana Jana Bolesława Perkowskiego, Starosty Powiatu Białostockiego uczestniczyli w wydarzeniu promującym edukację ekologiczną pt. ,,Eko – lekcje w ławce i na trawce”. Odbyło się ono w Parku Rozrywki FastPark w Fastach i miało na celu w ekologicznym stylu pokazać, jak ważna jest troska o nasze naturalne otoczenie, wskazać wartości, które powinny być bliskie każdemu człowiekowi. Oprócz różnorodnych zabaw z animatorem, quizów, zagadek i konkursów uczniowie mogli dodatkowo wyszaleć się na dmuchanych zjeżdżalniach, eurobungee, skorzystać z innych atrakcji, czy też zrobić zdjęcie z Wiewiórem. Spędzając czas w formie zabawy mogli przy okazji podnieść swoją świadomość ekologiczną.
🌳Ewa Zielińska, Alina Gościk, Małgorzata Wirkowska