FastPark ? – Czemu nie ?‍♂️???‍♂️?‍♀️??‍♂️???‍♂️?‍♀️?
 
Stawiamy w życiu wiele pytań. Są to pytania egzystencjalne, pytania wynikające z ciekawości. Ale są też pytania, które same w sobie są odpowiedzią. Jednym z nich jest: FastPark? – czemu nie.
 
2 września klasa 6a odpowiedziała na to pytanie w sposób jednoznaczny. Wybrała się wraz z wychowawcą p. Aliną Gościk i p. Małgorzatą Wirkowską do Parku Rozrywki w Białymstoku na swoją powakacyjną integrację.
FastPark to miejsce, które oferuje wiele atrakcji. Zaczynając od najmłodszych poprzez starszych, ale i dorosłych. Każdy uczeń mógł wybrać coś dla siebie. Jedni wybrali ekstremalne trasy linowe i ich tory przeszkód inni zjeżdżalnie na dywanach, dmuchańce i karuzele a jeszcze inni wodną poduchę, poduchę do skakania i strefę nauki.
?‍♂️???‍♂️?‍♀️??‍♂️???‍♂️?‍♀️??‍♂️???‍♂️?‍♀️?
W otoczeniu przyrody miło i aktywnie spędziliśmy czas, a co najważniejsze wspólna zabawa i integracja zaowocowała jeszcze większą chęcią przebywania razem. Zajęcia w Park Rozrywki FastPark były doskonałą lekcją wychowania fizycznego. Pogoda była wymarzona. Pobyt zakończyliśmy tradycyjnym ogniskiem i pieczeniem kiełbasek. Wróciliśmy zmęczeni ale szczęśliwi.
Alina Gościk, Małgorzata Wirkowska