SŁODKI KIERMASZ

“Największą satysfakcję odczuwamy właśnie wtedy, gdy dajemy innym coś z siebie, gdy przyłączamy się do jakiejś większej sprawy i staramy się wywrzeć pozytywny wpływ na otaczający świat”.
Nick Vujicic

Dnia 28.03.2023r. odbył się w naszej szkole i pod sklepem Top Market kiermasz ciast, ciasteczek, babeczek i innych łakoci. Było pysznie i słodko! Tym bardziej cieszy fakt, że wszyscy zaangażowani spisali się znakomicie. Wypieki, babeczki, słodkości przygotowane przez uczniów oraz rodziców wyglądały zachęcająco. Smakowały jeszcze lepiej! Było słodko, kolorowo i pachnąco. Wszystkich kusiły pyszne ciasta, kolorowe babeczki, lukrowane rogaliki. Akcja odniosła ogromny sukces – nauczyciele, pracownicy, uczniowie oraz mieszkańcy Gródka z chęcią kupowali słodkości.
Pieniążki zebrane podczas tej akcji zostaną przekazane na wsparcie rodziny jednej z naszych uczennic z klasy VIIIc. Udało się zebrać ponad 3000 zł !!!
Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w kiermasz za wkład pracy w tak szczytnym celu – szczególnie rodzicom uczniów klasy VIIIc, Radzie Rodziców, za pyszne wypieki oraz uczniom z klasy VIIIc za pomoc przy jego obsłudze. DZIĘKUJEMY
Zainteresowanie było tak duże, że słodkości rozeszły się w przeciągu dwóch godzin.

Gorąco dziękujemy za okazane serce!
Uczniowie, rodzice i wychowawcy klasy VIIIc