Samorząd Uczniowski na początku grudnia ogłosił konkurs na najciekawszą świąteczną dekorację drzwi sal lekcyjnych. Uczniowie wraz z wychowawcami zaproponowali szereg nietuzinkowych rozwiązań nawiązujących do magii Świąt Bożego Narodzenia oraz śnieżnej zimy, tak rzadko przez wszystkich doświadczanej. Liczył się pomysł, kreatywne podejście i wkład pracy.

21 grudnia komisja konkursowa w składzie:

– p. Danuta Garkowska – dyrektor szkoły

– p. Anna Kondratowicz – nauczyciel

– p. Grażyna Kamieńska – nauczyciel

– Michał Konończuk – przewodniczący SU

– Szymon Czapnik – zastępca przewodniczącego SU

– Maja Trochimczyk – przedstawiciel SU

wskazała najpiękniej udekorowane drzwi.

Najwięcej głosów zdobyła dekoracja przygotowana przez uczniów klasy II b z panią Ewą Zielińską.

Drugie miejsce ex aequo zajęły drzwi sali nr 3  – klasa III a   i pani Małgorzata Kondrusik oraz sali nr 7 – klasa III b  i pani Barbara Mukosiej.

Na trzecim miejscu uplasowały się drzwi sali nr 15 ozdobione przez uczniów klasy IV b i panią Emilię Szatałowicz.

Wszystkim gratulujemy zaangażowania. Piękne dekoracje przyczyniły się do podniesienia poziomu estetycznego szkoły i wprowadziły świąteczny nastrój.

Słodkie nagrody ufundowała pani Ewelina Ostapczuk i Samorząd Uczniowski.