Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Białymstoku przypomina, że po raz trzeci uruchomiono losowanie hulajnóg dla dzieci, które rozwiążą i prześlą do Centrali KRUS do 31 października 2021 r. (pocztą tradycyjną lub elektroniczną) certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia e-learningowego „Bezpiecznie na wsi mamy — upadkom zapobiegamy”.

W związku z powyższym Kasa informuje o konkursie oraz o zasadach przyznawania hulajnóg wszystkim uczniom urodzonym w latach 2007-2015. Szkolenie to w najnowocześniejszej formie przybliża najmłodszym mieszkańcom wsi zagrożenia wypadkowe w gospodarstwach rolnych, uczy prawidłowych zachowań podczas przebywania na terenie obejścia, a także daje możliwość zdobycia atrakcyjnej nagrody.

Oferta dotyczy dzieci rolników, których przynajmniej jeden rodzic jest ubezpieczony w KRUS.