3 MIEJSCE CHŁOPCÓW W MISTRZOSTWACH POWIATU BIAŁOSTOCKIEGO W PIŁCE NOŻNEJ W KATEGORII ,,IGRZYSKA DZIECI’’
W dniu 06.10.2023 r., Dobrzyniewo Duże było gospodarzem turnieju sportowego o mistrzostwo powiatu białostockiego w piłce nożnej chłopców. W turnieju uczestniczyło 10 najlepszych zespołów z powiatu, w tym 5 to szkoły z klasami sportowymi. Nasza drużyna szkolna bardzo udanie zaprezentowała się w tych zawodach zajmując 3 miejsce. W meczu półfinałowym niestety los nie był dla Nas łaskawy, przegrywamy po serii rzutów karnych, które zawsze są loterią. W meczu o 3 miejsce pewnie wygrywamy ze szkołą z Nowego Aleksandrowa 3:1. Gratulacje!!!
Wyniki grupowe:
Sp Gródek – Sp Dobrzyniewo Duże 2:0
Sp Gródek – Sp Wasilków 3:0
Sp Gródek – Sp Michałowo 1:1
Sp Gródek – Sp Choroszcz 0:2

Wyniki półfinałów:
Sp Gródek – Sp Kleosin 0:0 (karne 1:2)
Sp Choroszcz -Sp Nowe Aleksandrowo 2:0
Mecz o 3 miejsce:
Sp Gródek – Sp Nowe Aleksandrowo 3:1
Mecz o 1 miejsce:
Sp Choroszcz – Sp Kleosin 0:0 (karne 1:0)

Skład Sp Gródek:
Marcel Kondrusik, Szymon Ławniczuk, Paweł Kozłowski, Paweł Walendzik, Dawid Langer, Alan Konończuk, Filip Krysiuk, Maciej Mielesza, Jakub Popławski, Piotr Łotysz.