🎓❤️ Za nami wyjątkowe zakończenie roku szkolnego klas ósmych. Był to czas podsumowań, gratulacji i docenienia pracy uczniów, którzy przez wiele lat tworzyli społeczność naszej szkoły. 🏆📚

Nie zabrakło wzruszeń, łez, ciepłych słów podziękowania oraz pożegnania. 🌷🤝 To chwile, które na długo pozostaną w naszej pamięci.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, która zatrzymała najpiękniejsze momenty tego szczególnego dnia. 📸✨

Powodzenia, Drodzy Absolwenci! 🌞🍀🎓

I do zobaczenia!!!