Zakończyły się szkolne rozgrywki w unihokeju.  Dziewczynki z SP Gródek w kategorii ID były niepokonane na wszystkich etapach. Zostały Mistrzyniami Powiatu Białostockiego, zwyciężyły w Grupie Południowej, zajęły I miejsce w półfinałach Województwa Podlaskiego, które rozegrano na sali Szkoły Podstawowej w Gródku. Turniej finałowy z udziałem 8 zespołów z czterech grup półfinałowych odbył się w Wysokiem Mazowieckiem. Dziewczęta zajęły I miejsce i zdobyły tytuł Mistrza Województwa Podlaskiego w Unihokeju w Igrzyskach Dzieci. Maja Łukaszuk została najlepszą bramkarką, a Patrycja Popławska zdobyła tytuł najlepszej zawodniczki. Medale, puchary i statuetki na uroczystym podsumowaniu Igrzysk wręczał Wiceprezes Podlaskiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego pan Marek Sadowski. W finale zagrały: Maja Łukaszuk, Marcelina Mojsiej, Agata Chwojko, Patrycja Popławska, Elena Klebus, Hania Bancarewicz, Ola Świątkiewicz, Wiktoria Muraszkowska, Ewa Siemiżon. W finale zabrakło kontuzjowanej Kamili Wawreniuk. Dziewczynki przygotowywał pan Eugeniusz Sawicki.