ŚLUBUJEMY!

,,Ślubuję być dobrym Polakiem, dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły.

Będę uczyć się w szkole jak kochać Ojczyznę, jak dla niej pracować, kiedy urosnę.

Będę starał się być dobrym kolegą, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom “.

2 grudnia 2022 roku będzie pamiętną datą i przeżyciem zarówno dla uczniów, a może w szczególności dla rodziców ( nie wspominając o wychowawcach). Przygotowywaliśmy się do tego wydarzenia dość długo. Było różnie: przyjemnie, wesoło, fascynująco, ale też czasem niepewnie, nerwowo i z dreszczykiem emocji. Aż w końcu nadszedł ten dzień. Uczniowie  zdali ten egzamin na medal  i zostali pasowani na uczniów Szkoły Podstawowej w Gródku. To zobowiązuje, a wypowiedziane słowa ślubowania niech będą dla nich przewodnikiem przez kolejne lata nauki w szkole.

Dziękujemy  Rodzicom za ogromną pomoc w przygotowaniu dekoracji sal oraz pysznego poczęstunku.