13 marca 2023 r. odbyło się w naszej szkole spotkanie uczniów klas VIII z przedstawicielami – nauczycielami i uczniami Zespołu Szkół Technicznych im. Gen. Władysława Andersa w Białymstoku. Młodzież poznała zasady rekrutacji do szkoły. Zapoznała się z kierunkami kształcenia. Przedstawiciele z kierunków: technik technologii drewna, stolarz, kucharz, technik żywienia i usług gastronomicznych praktycznie przedstawili swoje specjalności. Młodzież z kierunku technik transportu kolejowego zapoznali z zawodem kolejarza i historią PKP. Otrzymaliśmy pamiątki promujące szkołę. Mogliśmy również skosztować słodkich przekąsek.
Spotkanie przygotowały p. Ewa Bielawska – pedagog i Ewelina Ostapczuk – psycholog