Wiktoria Kubiak – laureatka „Ósemeczki Wspaniałych”
?❤️?❤️?❤️?❤️?❤️?❤️?❤️?
Już po raz osiemnasty rozstrzygnięto Powiatowy Samorządowy Konkurs Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”. Naszą szkołę reprezentowały trzy uczennice Wiktoria Kubiak z klasy 6a, Maja Wojcieszuk i Julia Kozłowska z klasy 8c. Nasze wolontariuszki są pracowite, wyróżniają się nienaganną postawą w codziennym życiu, wysoką kulturą osobistą, empatią oraz skutecznością społecznego działania.
Miło nam poinformować, iż z ponad dwudziestu osób zgłoszonych do tegorocznej edycji, Wiktoria Kubiak z klasy 6a znalazła się w zaszczytnym gronie laureatów „Ósemeczki Wspaniałych”. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Komisja konkursowa pracowała w składzie:
• Izabela Malarek – p.o. Dyrektora Powiatowej Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Białymstoku, pedagog,
• Anna Małgorzata Sawicka – przedstawicielka PPPP w Białymstoku (przewodnicząca), pedagog,
• Małgorzata Nowik – Sekretarz Powiatu Białostockiego,
• Henryk Suchocki – Członek Zarządu Powiatu Białostockiego,
• Zenon Żukowski – Przewodniczący Rady Powiatu Białostockiego.
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Jeszcze raz dziękujemy Wiktorii, Julii i Mai za godne reprezentowanie naszej szkoły i naszego Szkolnego Koła Młodszego Wolontariatu. To dla nas wszystkich wielki powód do dumy, że w naszej szkole jest tylu młodych ludzi z pięknym sercem, pracowitymi rękoma i głowami pełnymi pomysłów. Jesteśmy przekonane, że dobro, które dajecie innym, kiedyś do Was wróci.
?❤️?❤️?❤️?❤️?❤️?❤️?❤️?
Opiekunowie wolontariatu Alina Gościk, Monika Jaroszuk
Fot. p. Monika Krysztopowicz – Wydział Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji. Starostwo Powiatowe w Białymstoku Powiat Białostocki