Wręczenie dyplomów
13 czerwca odbyło się wręczenie dyplomów i nagród uczestnikom i laureatom XIX edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”. Nagrody wręczył Jan Bolesław Perkowski – starosta Powiatu Białostockiego oraz członkowie jury: Agnieszka Płachcińska – p.o. Dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Łapach, Pani Małgorzata Nowik – Sekretarz Powiatu Białostockiego, Pan Zenon Żukowski – Przewodniczący Rady Powiatu Białostockiego Pan Henryk Suchocki – Członek Zarządu Powiatu Białostockiego.
W konkursie naszą szkołę reprezentowali wolontariusze Szkolnego Koła Młodszego Wolontariatu – Maja Popławska, Ewa Laskowska i Szymon Czapnik. Ewa i Maja uzyskały tytuł laureata. Maja reprezentowała też Powiat Białostocki w eliminacjach Ogólnopolskich.
Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Alina Gościk i Monika Jaroszuk.